Start Styl Kate Winslet – złota dziewczyna


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kate Winslet – złota dziewczyna

AddThis Social Bookmark Button

sięJest jedną z kobiet, którą publiczność uwielbia nie tylko ze względu na jej osobliwą urodę, ale także szczerość, odwagę oraz ogromny talent aktorski. Co istotne, to aktorka naturalna, pewna siebie i zarazem skromna, która nie boi się własnej indywidualności, oraz szczęścia wynikającego z głębokiego poczucia spełnienia.

W 2007 roku Kate Winslet, w wieku 31 lat, stała się najmłodszą aktorką w historii, która otrzymała aż 5 nominacji do Oscara.  Tegoroczna laureatka za rolę pierwszoplanową w filmie Lektor zagrała strażniczkę z obozu w Auschwitz. Ta bestsellerowa produkcja kinowa przedstawia historię pełnej tajemnic miłości – starszej kobiety z młodszym chłopcem, a której akcja toczy się w targanych wojną i powojennych Niemczech.

Artystka znakomicie wcielająca się w rozmaitego rodzaju charaktery, zasłynęła dzięki roli w produkcjach takich jak Titanic, Rozważna i romantyczna czy Zakochany bez pamięci. W tym ostatnim zagrała neurotyczną postać, o osobowości borderline, u boku równie utalentowanego Jima Carreya. Na dużym ekranie po raz pierwszy wystąpiła w 1994 roku w obrazie Heavenly Creatures. Jednak to głównie dzięki filmowi Jamesa Camerona pt. Titanic zyskała status jednej najbardziej pożądanych, a co się z tym wiąże – najbardziej opłacanych aktorek w Hollywood.

Wielokrotnie nagradzana, będąca często w centrum zainteresowania, Kate nie jest zainteresowana publiczną odsłoną swojego życia prywatnego. Obecnie, mama dwójki dzieci – Mii i Joe, wygląda na zadowoloną i szczęśliwą żonę, brytyjskiego reżysera, Sama Mendesa.

Pomimo ataków krytyków w stosunku do jej wagi, Kate Winslet bez kompleksów realizuje się zawodowo i w życiu osobistym. Przeciwstawia się tym samym sztucznej presji, zwłaszcza środowiska medialnego, by być szczupłą, kościstą modelką.  Ma świadomość piękna kobiecych zaokrągleń ciała i dzięki temu przełamuje stereotypy.
 

 

  

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: