Start Podróże Hotel Vine


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Hotel Vine

AddThis Social Bookmark Button

oferujePołożony w centrum Funchal, stolicy Madery, uroczy hotel stoi w pobliżu historycznego centrum miasta, katedry, oraz portu. Przestronność i wyrafinowana oszczędność są znakami towarowymi tej wspaniałej nieruchomości, której nazwa wzięła się od lokalnych winorośli używanych do wyrobu znanego na całym świecie wina Madera.

Wnętrza odzwierciedlają wyjątkową wizję wielokrotnie nagradzanego portugalskiego projektanta, Nini Andrade Silvy, którego 79 pokoi i apartamentów to idealne połączenie wszelkich możliwych udogodnień, zaawansowanych technicznie urządzeń, jak również zapierających dech w piersiach widoków na miasto lub port.

oferuje


oferuje


oferuje


oferuje


oferuje

 

Vine z powodzeniem łączy luksusowe otoczenie ze spersonalizowanymi usługami oraz wybitną gościnnością, idealną zarówno dla osób podróżujących w interesach, jak również turystów odwiedzających Maderę dla przyjemności. Hotel oferuje 40 metrów kwadratowych powierzchni wyposażonej w najnowsze zdobycze techniki. Jest to idealne miejsce na wszelkiego typu imprezy – od konferencji po ucztę weselną.

oferuje


oferuje


oferuje


oferuje


oferuje

 

Dla osób potrzebujących czegoś naprawdę extra, Vine oferuje powitalny masaż w pokoju. Poza tym Vine wyróżnia się ekskluzywnym jacuzzi, centrum fitness i luksusowym spa, które oferuje zabiegi Vinotherapy, terapię dla zmysłów w miłej, sprzyjającej relaksowi atmosferze. Do tego w cenie mamy idealne środowisko do opalania.
W miejscu takim jak to możemy ożywić i zrelaksować ciało, a przy tym odświeżyć umysł.

oferuje


oferuje


oferuje


oferuje


oferuje


oferuje


oferuje

 

Hotelowe życia towarzyskie obraca się wokół Lobby Lounge, które oferuje cały dzień możliwość korzystania z jadalni, podgrzewanego basenu na dachu, a także baru na świeżym powietrzu. Bar ten bardzo trafnie nazwany jest 360°, ze względu na spektakularne panoramiczne widoki, jakie roztaczają się z jego wnętrza na okolicę.

oferuje

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: