Start Podróże W-Hotel


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

W-Hotel

AddThis Social Bookmark Button

hotelUtrzymany raczej w ciemnych tonacjach, z nastrojowym światłem, idealny zarówno do odpoczynku od zgiełku miasta, jak też potajemnych schadzek kochanków. Kanadyjska firma projektowa Burdifilek (Diego Burdi i Paweł Filek) stworzyła miejską oazę w centrum Atlanty. “W “ to schronienie i zmysłowy styl, którym hotel ustawia wysoko poprzeczkę dla konkurencji.

Łączy w sobie bogactwo naturalnych elementów z motywami rodem ze współczesnego placu zabaw ruchliwego śródmieścia. Luksusowe materiały oraz stylowe i nasycone barwy są świetną oprawą dla innowacyjnych obiektów rzeźbiarskich, które zostały zaprojektowane przez utalentowanych, znanych kanadyjskich artystów i rzemieślników.  Hotel jawi się więc swym klientom bardziej jako galeria sztuki.

Zaraz po wejściu naszym oczom ukazuje się luksusowa, ręcznie rzeźbiona solidna ściana z orzecha, która tworzy atmosferę teatralnej niezwykłości w połączeniu z węglową kamienną podłogą.  Następnie przechodzimy do salonu, który jest głównym miejscem randkowych spotkań w mieście. Delikatna poświata, metalowe liście, węglowe, brązowe i turkusowe barwy stwarzają wrażenie przepychu i blichtru.

hotel


hotel


hotel


hotel

 

Zmysłowe pokoje i apartamenty urządzone są w odcieniach morwy, węgla, turkusu lub indygo, które uwodzą zmysły gości. Łazienka jak z salonu spa z przestronnym prysznicem, który biegnie przez całe pomieszczenie pozwoli Ci się bez trudu odprężyć. Do tego luksusowe dywany, miękka pościel i wszechobecne drewno spowodują, że wrócisz tam z przyjemnością na dłużej.

hotel


hotel


hotel

 

W-Hotel to unikalne połączenie innowacyjnego projektowania i namiętności do mody, muzyki, rozrywki,designu, architektury, kultury pop i wszystkiego co mieści się pomiędzy.

hotel

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: