Start Podróże W-Hotel


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

W-Hotel

AddThis Social Bookmark Button

hotelUtrzymany raczej w ciemnych tonacjach, z nastrojowym światłem, idealny zarówno do odpoczynku od zgiełku miasta, jak też potajemnych schadzek kochanków. Kanadyjska firma projektowa Burdifilek (Diego Burdi i Paweł Filek) stworzyła miejską oazę w centrum Atlanty. “W “ to schronienie i zmysłowy styl, którym hotel ustawia wysoko poprzeczkę dla konkurencji.

Łączy w sobie bogactwo naturalnych elementów z motywami rodem ze współczesnego placu zabaw ruchliwego śródmieścia. Luksusowe materiały oraz stylowe i nasycone barwy są świetną oprawą dla innowacyjnych obiektów rzeźbiarskich, które zostały zaprojektowane przez utalentowanych, znanych kanadyjskich artystów i rzemieślników.  Hotel jawi się więc swym klientom bardziej jako galeria sztuki.

Zaraz po wejściu naszym oczom ukazuje się luksusowa, ręcznie rzeźbiona solidna ściana z orzecha, która tworzy atmosferę teatralnej niezwykłości w połączeniu z węglową kamienną podłogą.  Następnie przechodzimy do salonu, który jest głównym miejscem randkowych spotkań w mieście. Delikatna poświata, metalowe liście, węglowe, brązowe i turkusowe barwy stwarzają wrażenie przepychu i blichtru.

hotel


hotel


hotel


hotel

 

Zmysłowe pokoje i apartamenty urządzone są w odcieniach morwy, węgla, turkusu lub indygo, które uwodzą zmysły gości. Łazienka jak z salonu spa z przestronnym prysznicem, który biegnie przez całe pomieszczenie pozwoli Ci się bez trudu odprężyć. Do tego luksusowe dywany, miękka pościel i wszechobecne drewno spowodują, że wrócisz tam z przyjemnością na dłużej.

hotel


hotel


hotel

 

W-Hotel to unikalne połączenie innowacyjnego projektowania i namiętności do mody, muzyki, rozrywki,designu, architektury, kultury pop i wszystkiego co mieści się pomiędzy.

hotel

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: