Start Podróże Amsterdam Loft


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Amsterdam Loft

AddThis Social Bookmark Button

któreUXUS design to grupa architektów, których prace są zawsze godne uwagi i dokładnego obejrzenia. Nie inaczej ma się rzecz w przypadku ich projektu loftu, którego wygląd można przyrównać do laboratorium naukowego w osiemnastowiecznym magazynie albo domu szalonego naukowca.

Gotyckie wnętrze wypełnione jest elementami dekoracyjnymi, które ciężko uznać za stricte dekoracyjne – czaszkami, martwymi zwierzętami, nożyczkami, porożami jelenia oraz całym mnóstwem dziwacznych, ale też niepowtarzalnych rzeczy, które budują oryginalny klimat tego wnętrza.

Położony w zabytkowym budynku w jednym ze słynnych kanałów w Amsterdamie loft zajmuje powierzchnię 250 metrów kwadratowych. Pomimo niesamowitości i atmosfery jak z  filmów o nawiedzonych domach, przebywanie w nim nie przysparza jednak niemiłych odczuć. Wprost przeciwnie – skupiamy się raczej na podziwianiu niezwykłości tego miejsca.

które

które

które

które

Właściciele loftu chcieli zachować oryginalny, otwarty układ przestrzeni, więc UXUS stworzył serię ścian osłonowych, które mogą być otwierane i zamykane odpowiednio do potrzeb domowników. Wszystkie elementy dekoracyjne również zostały wybrane tak, aby odzwierciedlały eklektyczny smak właścicieli.

Z wnętrza pomieszczenia rozpościera się widok na panoramę miasta. W środku króluje drewno. Całe poddasze to duże drewniane belki i słupy, które tworzą bardzo ciepły i przytulny klimat. Sporo jest też ceglanych ścian, pomalowanych przeważnie na biało lub szaro. Przestrzeń ograniczana jest dodatkowo zasłonami, które zapewniają wydzielanym miejscom prywatność.

które

które

które

Całości dopełniają stare zabytkowe meble, zmodyfikowane nieco do potrzeb tego loftu, a ponadto odpowiednie oświetlenie oraz przedmioty, jakich nie zobaczycie nigdzie indziej.

http://www.uxusdesign.com/

które

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: