Start Podróże Peter Island, Wyspy Dziewicze


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Peter Island, Wyspy Dziewicze

AddThis Social Bookmark Button
Peter Island, Wyspy Dziewicze
jakBrytyjskie Wyspy Dziewicze to autonomiczna brytyjska kolonia obejmująca 36 wysp i wysepek (w tym 11 nie zamieszkanych!). Peter Island to najbardziej luksusowy hotel i SPA w tej części Karaibów. Osiem mil długości i pół mili szerokości jest jak prywatna samotna wyspa, której celem jest zapewnić ci idealne tło dla romantycznej schadzki z tym kogo kochasz, albo ostatecznie tym, kogo zabrałeś ze sobą. Zatoka Umarlaków ma plażę, która wygrywa wszystkie rankingi i jest zaraz za drzwiami. Klasyczny kształt litery U rozciąga się odcinkiem złotego piasku z widokiem na Tortolę. To miejsce jak z Hollywoodzkiego filmu o piratach.

Piękne, nieskalane plaże, turkusowe morze, optymalny klimat, atmosfera sprzyjająca relaksowi – te atrybuty przyciągają tu gości z całego świata.
Wielu z nich wybiera Peter Island ze względu na cieszące się wysoką renomą SPA. Masaże i zabiegi upiększające, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn odbywają się w aż 12 pomieszczeniach. Dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, wysypy oferują windsurfing, wycieczki żaglówką i rowery górskie. Wyspy Dziewicze to popularne miejsce na odbywanie podróży poślubnych, dlatego jeśli liczysz na jakiś romans, nie trać czasu, lepiej już zabierz ze sobą swą drugą połówkę, bo w przeciwnym wypadku możesz się jedynie poczuć jak piąte koło u wozu.
 


Podobne artykuly: