Start Podróże St. Philip, Barbados


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

St. Philip, Barbados

AddThis Social Bookmark Button
St. Philip, Barbados
barbadosChociaż ma zaledwie 21 mil długości, tętniące życiem Barbados ma wszystko, czego możesz szukać: świetną kuchnię, mecze krykieta, liczne bary, ekskluzywne Platynowe Wybrzeże oraz, dla spragnionych wrażeń, trudne do przejścia, górzyste rejony. Oceń nastrój swojego partnera i ruszaj w teren. Zasłonięta przez wysokie klify plaża na pewno zachęci Cię do okrężnej drogi powrotnej do hotelu.
Aby odkryć lepszą część Barbados trzeba ominąć Platynowe Wybrzeże po zachodniej stronie wyspy i udać się na południe.

To wybrzeże Barbados wzbogaciło się w ciągu ostatnich lat o nowe hotele, restauracje, a co za tym idzie – nocne życie, które przekształciło je w najbardziej ożywioną część wyspy. Najlepsze oblicze Barbadosu odnajdziesz z miejscowymi, którzy znani są ze swojej uprzejmości i grzeczności. Na Barbados jest ponad 1000 miejsc, które są sklepami z rumem połączonymi z wyszynkiem. Są to także najtańsze miejsca, gdzie można coś zjeść i wypić. Można tam jeść czując piasek między palcami, a rybne kolacje, podobnie jak towarzystwo, są tam doskonałe.
 


Podobne artykuly: