Start Podróże Gorąca dziesiątka najseksowniejszych tańców świata


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Gorąca dziesiątka najseksowniejszych tańców świata

AddThis Social Bookmark Button
Zabiorę Was dzisiaj w podróż przez wszystkie kontynenty. Odwiedzimy Hiszpanię, Kubę, Turcję i Egipt, zawitamy do Paryża, Nowego Jorku, San Francisco, a nawet na Hawaje. Co łączy te wszystkie punkty na mapie? Oczywiście… taniec.
Taniec to element, który jest wspólnym elementem wszystkich kultur. Wyraża ich tożsamość i wyróżnia daną społeczność spośród innych. Jednocześnie nic tak jak taniec nie łączy ludzi i nie przełamuje międzykulturowych barier. Taniec to sztuka. Umiejętnie łączy melodię z ruchem. Rzadziej niż w przypadku muzyki zdarza się, że nie zrozumiemy tańca lub nie trafi on do naszych serc. Taniec niesamowicie działa na nasze zmysły, odbieramy go poprzez wzrok, słuch, a często również duszę.
Taniec pokazuje znacznie więcej, niż Ci się wydaje – obrazuje niewypowiedziane myśli i wyraża to, co pozornie niewyrażalne. Wydobywa na powierzchnię głęboko skrywane pragnienia… a więc, tanecznym krokiem, wyruszmy w naszą wędrówkę. Przygotujcie swoje umysły i ciała na odkrycie nowych doznań.

{2jtabs_plugin 13}

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: