Start Podróże PLAŻA BLACK’S BEACH, SAN DIEGO


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

PLAŻA BLACK’S BEACH, SAN DIEGO

AddThis Social Bookmark Button
PLAŻA BLACK’S BEACH, SAN DIEGO

Naga prawda: niechętnie rozbieramy się na plażach polskich. Dużo śmielej przychodzi nam zdejmowanie wszystkich ubrań na piaszczystych brzegach morskich na przykład Francji, Brazylii, Grecji. Takim sprzyjającym miejscem do rozebrania się do naga jest również amerykańska plaża Black’s Beach w La Jolla, San Diego(zobacz zdjęcia).To cudowny raj dla nudystów, godny polecenia aktywny wypoczynek z możliwością gry w siatkówkę, surfowaniem czy grillowaniem, jak też jedno z bardziej relaksacyjnych miejsc w Południowej Kalifornii.

Obecność innych nagich osób: swobodna i często spotykana. Kręcono tu serial „Słoneczny patrol”. Biorąc pod uwagę fakt, iż naturystów jest tu sporo, można czuć się swojsko i pewnie, zwłaszcza bez ubrań.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: pobyt na plaży. Po wyjściu z wody dobrze jest się osuszyć i położyć na ręczniku. Powiew wiatru może być złudny w gorące dni, ale nie zapominajmy, że może powodować przeziębienie.

O czym warto pamiętać: o kremie z filtrem. Opalanie całego ciała wymaga ochrony przed szkodliwym promieniowaniem. Ponadto ekspozycja miejsc, które rzadko bezpośrednio wystawiamy na słońce jest ryzykowna ze względu na poparzenia. A przecież wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

się
 


Podobne artykuly: