Start Podróże DZIEŃ BEZ SPODNI, NOWY JORK


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

DZIEŃ BEZ SPODNI, NOWY JORK

AddThis Social Bookmark Button
DZIEŃ BEZ SPODNI, NOWY JORK

Naga prawda: Wyobraź sobie, że jest pierwszy piątek maja, a ty jesteś w Nowym Jorku(zobacz zdjęcia). Wsiadasz do metra i okazuje się, że prawie połowa pasażerów jest bez spodni! Dla niektórych to nic nie znaczący manifest szaleńców, a dla innych dobra okazja, by odrobinę się wyluzować i pośmiać z samych siebie. Zapewne potrzeba odrobinę spontaniczności, żeby dobrze się bawić, ale kiedy człowiek potrafi się zdobyć na tego typu akt, to z pewnością zintegruje się z innymi, otwartymi ludźmi.

Obecność innych nagich osób: raczej pozbawionych dolnej części ubrania. Tego dnia można zobaczyć mężczyzn i kobiety w różnym wieku, o rozmaitych profesjach, nawet businessmanów, którzy przemieszczają się metrem po mieście bez spodni. Atmosfera jest pozytywna i sprzyja wzajemnym kontaktom oraz dowcipnym komentarzom.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: oczywiście można owinąć się w ręcznik, zamiast spodni. Jednak o wiele odważniejszym pomysłem jest wsiąść do środka miejskiej komunikacji w samym ręczniku.

O czym warto pamiętać: o bilecie. Kontrolerzy pracują tego dnia normalnie, więc żadne taryfy ulgowe dla osób jadących bez spodni – nie obowiązują.

się
 


Podobne artykuly: