Start Podróże BŁĘKITNA LAGUNA, ISLANDIA


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

BŁĘKITNA LAGUNA, ISLANDIA

AddThis Social Bookmark Button

BŁĘKITNA LAGUNA, ISLANDIA

Naga prawda: Błękitna Laguna to niepowtarzalna szansa szaleństwa nagości w najlepszym z możliwych stylu. Wokół są bardzo piękne ciała, zdrowotne kąpielisko wód termalnych, masaże, SPA, przepyszne posiłki, sauny oraz ekskluzywne i doskonale wyposażone pokoje gościnne. To fenomenalne miejsce do swobodnego rozebrania się do naga i opalania.

Obecność innych nagich osób: najczęściej spotykane roznegliżowane ciała to m.in. Szwedzi, o jasnej karnacji i blond włosach. Nordycki typ urody to przeważająca część islandzkich naturystów.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: dobrze jest wytrzeć się i przykryć po kąpieli zdrowotnej. Temperatura w basenach jest zmienna, dlatego owinięcie własnym ręcznikiem może okazać się trafnym pomysłem na chłód po wyjściu z akwenu.

O czym warto pamiętać: o farbie do włosów. Zmień kolor włosów na blond, chociaż na tydzień. Dzięki czemu, mimo swojej nagości, nie będziesz wyróżniać się z tłumu.

się

 


Podobne artykuly: