Start Podróże BIEG “BAY TO BREAKERS”, SAN FRANCISCO


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

BIEG “BAY TO BREAKERS”, SAN FRANCISCO

AddThis Social Bookmark Button
BIEG “BAY TO BREAKERS”, SAN FRANCISCO

Naga prawda: to 12-kilometrowy wyścig, pełen zabawnych kreacji i dobrego humoru. Impreza odbywa się co roku w maju, już od 1912 roku. Ten wyścig znacznie różni się od typowych maratonów sportowych (zobacz zdjęcia). Głównie chodzi tu o pozytywną atmosferę, mile widziane są wszelkie szalone pomysły, dotyczące ubioru lub nagości.

Obecność innych nagich osób: ze względu na wygodę noszenie odzieży jest na tej imprezie polecane, ale ludzie znacznie od tego odeszli. Często można tu spotkać naturystów, którzy bynajmniej nie są skrępowani swoją nagością, ani nie bulwersują, biorących w wyścigu ludzi.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: na wypadek, gdyby ktoś rozmyślił się w paradowaniu nago po mieście. Są miejsca, w których rzeczywiście wyścig obserwują osoby z zewnątrz. Zawsze wtedy można wyciągnąć ręcznik i owinąć się nim.

O czym warto pamiętać: o swoim numerze, z którym startujemy. W natłoku zdarzeń możemy zapomnieć gdzie i że w ogóle go mamy. W momencie zajęcia jakiegoś konkretnego miejsca w tej „walce” nasz numer może się przydać.

się
 


Podobne artykuly: