Start Podróże PUSTYNNY “BURNING MAN”, NEVADA


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

PUSTYNNY “BURNING MAN”, NEVADA

AddThis Social Bookmark Button
PUSTYNNY “BURNING MAN”, NEVADA

Naga prawda: „Płonący facet” jest idealnym miejscem dla osób, które uwielbiają imprezować nago. Ludzie przybywający na tutejszą pustynię Black Rock Desert mają szansę doświadczyć szalonej zabawy. Ekscentryczny festiwal sztuki i wolności „Burning Man” jest kuszącą propozycją dla rozrywkowych osób. Co ciekawe, nie ma reguł dotyczących sposobu zachowywania się uczestników tego ogromnych rozmiarów wydarzenia. Impreza odbywa się na dnie jeziora. Ten amerykański zakątek na jeden wrześniowy tydzień zamienia się w masowy cykl różnego rodzaju projektów artystycznych, najśmielszych pomysłów wyrażania siebie oraz własnej osobowości. Ostatniej nocy zostaje wystawiona figura, która wśród tańców i muzyki zostaje spalona.

Obecność innych nagich osób: zapewniona. Ludzie, którzy czują się zniewoleni społecznymi zasadami zachowywania się, mogą tu wreszcie poczuć się wolni. Chętnie więc rozbierają się i pozbywają wszelkich narzuconych im norm. W zeszłym roku impreza liczyła aż 50 tysięcy osób.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: to będzie świetne ubranie na te upalne warunki atmosferyczne. Można się rozebrać do naga i zarzucić na siebie tylko ręcznik, bo temperatura na pustyni sięga 40 stopni Celsjusza.

O czym warto pamiętać: o swojej karcie kredytowej. Na pewno się przyda, zwłaszcza, że Las Vegas jest całkiem niedaleko.

się
 


Podobne artykuly: