Start Podróże LOVE PARADE, NIEMCY


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

LOVE PARADE, NIEMCY

AddThis Social Bookmark Button
LOVE PARADE, NIEMCY

Naga prawda: to pierwsza i czołowa parada miłości, oznaczająca pokojowe poczucie wspólnoty. Organizowany od 1989 roku w Berlinie festiwal muzyki elektronicznej skupia wokół siebie osoby młode, nie tylko ciałem, ale i duchem. Główne hasła to miłość, tolerancja i szacunek. Ta masowa impreza przyciąga do siebie ludzi wyzwolonych, którzy manifestują swoją wolność paradując po ulicach miasta. Często można spotkać pomalowane ciała metodą bodypaintingu. Cyklicznie odbywająca się  corocznie parada w 2007 roku zorganizowana była w Essen, w Zagłębiu Ruhry, ze względu na niemożność porozumienia się z władzami stolicy Niemiec.

Obecność innych nagich osób: w dużej ilości. Parada miłości mieni się kolorami tęczy, ekstrawaganckim bodypaintingiem, piercingiem, a także emanuje erotyzmem. W manifestacji można spotkać również osoby o różnych preferencjach seksualnych.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: żeby mieć na czym się przespać. Taniec i okrzyki radości zabierają dużo energii. Aby zregenerować siły zawsze można się położyć na tym, co mamy pod ręką.

O czym warto pamiętać: o braterskiej miłości. Będąc blisko innych ludzi nie da się być od nich odizolowanym. To dobry sposób, by nawiązać pozytywne relacje z otoczeniem, które być może widzimy po raz  pierwszy i ostatni.

się
 


Podobne artykuly: