Start Podróże SPA WORLD, JAPONIA


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

SPA WORLD, JAPONIA

AddThis Social Bookmark Button

SPA WORLD, JAPONIA

Naga prawda: ten cudowny ośrodek rekreacyjny jest jednym z najbardziej luksusowych i różnorodnych miejsc wypoczynkowych na świecie. Znajduje się w japońskim mieście Osaka, które imponuje ogromną ilością atrakcji. Wspaniałe źródła onsenów, na których są zbudowane publiczne łaźnie, mają właściwości lecznicze. Kompleks zawiera sauny, park wodny ze zjeżdżalniami i basenem. Podzielono go na dwie strefy – Europę i Azję oraz ze względu na płeć.

Obecność innych nagich osób: pomimo swej światowej nazwy ośrodek sprzyja lokalnym mieszkańcom i jest wśród nich bardzo popularny. Zatem można tu spotkać sporą ilość Japończyków, którzy bez skrępowania korzystają w pełni z wszelkiego rodzaju usług.

Najlepszy powód, by przynieść swój ręcznik: będąc obcokrajowcem warto zaopatrzyć się w tego typu ekwipunek na wypadek gdyby okazało się, że potrzebujemy nieco większych gabarytów, zakrywających nasze ciała.

O czym warto pamiętać: o słowniku japońsko-polskim. Ułatwi nam to komunikację i znacznie poprawi stosunki z okolicznymi mieszkańcami. Kto wie czy nie sprawi, że Japońscy naturyści, zaciekawieni naszą kulturą, nie zaproszą nas wtedy na przyjęcie?

 się