Start Podróże TASMANIA, AUSTRALIA


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

TASMANIA, AUSTRALIA

AddThis Social Bookmark Button
TASMANIA, AUSTRALIA

Wyspa posiadająca cechy, które trudno znaleźć na innych lądach. To świetna propozycja wobec wszystkich tych, którzy żądni są ducha przygody i odrobiny dzikości serca.

Ten tajemniczy zakątek niewątpliwie sprzyja pogłębianiu więzów międzyludzkich. Pełny atrakcji ląd położony jest u południowo-wschodnich wybrzeży kontynentu australijskiego. Póki klimat czyhającego w bagnach krokodyla czy hałasujących ptaków,  cię nie przeraża, to będzie ci miło spędzić czas z kimś, kogo kochasz. Lampka wina, serwowana  ze świeżymi krabami, ostrygami i rybą, na pewno zdziała cuda w stosunku do osoby, na której ci zależy. Taka australijska przygoda ożywia pary, podgrzewając atmosferę bez względu na wiek. Ludzie są tu przyjaźnie nastawieni, więc można bez obaw zawierać nowe, ciekawe znajomości.

W atmosferze lekkiej niepewności otoczenia, łatwiej się do siebie zbliżyć. Warto o tym pamiętać, szukając miejsca, które ma spore szanse wzbudzić żar uczuć.

  
 


Podobne artykuly: