Start Podróże MANHATTAN, NOWY JORK


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

MANHATTAN, NOWY JORK

AddThis Social Bookmark Button
MANHATTAN, NOWY JORK

Główne atrakcje to fantastyczna rozrywka, wyśmienite jedzenie, niekończące się drinki, a także możliwość spotkania wielu singli.

Idąc ulicami dzielnicy Manhattan łatwo zapomnieć, że to wyspa, dlatego że handel jest tu bardzo rozwinięty, a ludzi bardzo wiele. Single przyjeżdżają tu masowo, żeby móc się bawić, jak również zasmakować seksu. Ciekawych miejsc randkowania jest mnóstwo. Jedna z alternatyw spotkania się we dwoje to spacer po parku na Union Square, wzdłuż Fifth Avenue, gdzie znajduje się mnóstwo barów, kawiarni, teatr, galerie, a także ekskluzywne sklepy.

Niezliczona ilość rozrywek, pociągające miejsca, gdzie można zawrzeć bliższe kontakty towarzyskie powodują, że romansowanie na tej legendarnej wyspie, staje się idealnym pomysłem w adekwatnie dobranym miejscu. Warto zajrzeć Death & Co. czy Pegu Club, żeby zasmakować klimatu szalonych chwil dobrej, luksusowej zabawy.

  
 


Podobne artykuly: