Start Podróże KAUAI, Hawaje


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

KAUAI, Hawaje

AddThis Social Bookmark Button

KAUAI, Hawaje

Cudowny obszar dla par, które pragną odmiany i żaru namiętnego seksu.

Amerykańska wyspa, znajdująca się na Oceanie Spokojnym, robi na turystach ogromne wrażenie. Poniekąd dlatego, iż panuje tu spokój, a widok otoczenia jest fascynujący. Zakochani czują się na wyspie Kauai jak w raju, a góry z głębokimi dolinami, strome klify i wodospady potęgują to głębokie poczucie przestrzeni. Panująca moda hawajska to kwieciste, kolorowe koszule oraz słomiane kapelusze chroniące przed promieniowaniem słonecznym. Tak luźne trendy tworzą klimat, w którym kochankowie ciągle na nowo pragną zachowywać się swobodnie, a także bez skrępowania okazywać sobie pokłady uczuć wyższych.

Na szczególną uwagę zasługuje pieszy szlak wzdłuż wybrzeża Na Pali. Ta połać piachu jest osłoniętą rafą koralową od fal i otwartego oceanu. Dzięki inicjatywie wspólnego, aktywnego spędzania czasu w tak dzikim i bajkowym miejscu, kochający się podróżni, mają niepowtarzalną szansę rozbudzić w sobie wzajemne pożądanie. Idąc ścieżką wspinaczkową Kalalau Trail zapatrzona w siebie para być może przeżyje przygodę swego życia, ale już na pewno pobudzi samych siebie do podziwu nad ich otoczeniem, przyrodą, krajobrazem, a także bezcenną wartością natury.

 

   

 


Podobne artykuly: