Start Podróże HONGKONG


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

HONGKONG

AddThis Social Bookmark Button
HONGKONG

Atrakcyjny teren dla podrywaczy, a także wszystkich miłośników unikalnej piękności osób ze wschodniego kręgu kulturowego.

Imponujących rozmiarów wyspa (80,4 km²) jest specjalnym regionem administracyjnym Chin. Miejsce jest skupiskiem różnych kultur i narodowości. I tak, najczęstszymi mieszkańcami są Chińczycy, ale również Europejczycy oraz imigranci z Filipin, Indonezji czy USA. Tak więc poznanie kogoś o skrajnie innym od naszego stylu, kultury, jak też wyglądu, jest tu łatwo dostępne. Hongkong jest nasycony widokiem ekskluzywnych hoteli, eleganckich biurowców i futurystycznych wieżowców banków.

Nocą nie można pozostać obojętnym na całą gamę różnorodnych atrakcji. Dobra zabawa jest tu gwarantowana, a kluby takie jak chociażby Kee Club czy Volar z pewnością dostarczą pozytywnych emocji w szalonym tańcu, nawet do białego rana. Namiętne spojrzenia, egzotyczne typy urody, klimat luksusu oraz ogromny wybór możliwości spędzenia wolnego czasu, z pewnością mają mobilizujący wpływ na relacje międzyludzkie.

  
 


Podobne artykuly: