Start Podróże MYKONOS, Grecja


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

MYKONOS, Grecja

AddThis Social Bookmark Button

MYKONOS, Grecja

Idealne miejsce dla singli, którzy gotowi są spędzać maksymalną ilość czasu na plaży w ciągu dnia i całe noce bawić się w klubach.

Przyglądając się wyspie ma się wrażenie, jakby to była sceneria niemalże baśniowa. Śródziemnomorska plaża, ciekawe zabytkowe budownictwo, mury przeważnie w kolorze białym - ukwiecone, bary eleganckie oraz działające na wyobraźnię, a także ekskluzywne hotele sprawiają, że obszar jest fantastycznym miejscem, inspirującym do ożywionego życia towarzyskiego. Zaś otwarte społeczeństwo, które nie tworzy zbędnych podziałów, przyciąga osoby o różnorodnych poglądach, a nawet preferencjach seksualnych. Sposoby na spędzenie czasu na tej wyspie mogą być rozmaite. Począwszy od wygrzewania się na piaszczystych plażach, poprzez popołudniowe spacery, zwiedzanie, odpoczynek przy smakowitych koktajlach w barze Galleraki, aż do upojnych wieczorów, spędzonych przy muzyce DJ-ów intymnego klubu Astra albo Pierro, otwartego również dla środowiska homoseksualnego. Pociągającą propozycją tańca w luksusowej dyskotece jest również Cavo Paradiso. Na cokolwiek się zdecydujemy, możemy być pewni, że wokół znajdą się potrafiący się cieszyć życiem ludzie.