Start Podróże Niezwykłość tureckiego hotelu Park Hyatt Maçka Palace


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Niezwykłość tureckiego hotelu Park Hyatt Maçka Palace

AddThis Social Bookmark Button

orazPrzemyślany, współczesny wystrój pokojów, wystawne posiłki, klimat tajemniczości, wyszukanego luksusu oraz wielofunkcyjność tego pięknego kurortu, to tylko częściowy opis wrażeń, jakie posiada gość tego niezwykłego hotelu, znajdującego się w Stambule.

Park Hyatt to sieć hoteli o wysokim poziomie oferowanych warunków oraz usług. Znakomicie poczują się tu zarówno esteci poszukujący komfortu, jak i osoby pragnące skorzystać z najnowszych wygód cywilizacji. Każdy pokój wyposażony jest w duży telewizor z płaskim ekranem, do którego głośników można podłączyć MP3, dostęp do Internetu, odtwarzacz DVD, a także linię telefoniczną ze skrzynką głosową. Na uznanie zasługują przestronne, marmurowe łazienki z prysznicem, a także obszerna wanna, zapewniająca bezpieczne i wygodne siedzenie podczas kąpieli. W łazienkach znajdują się ekskluzywne kosmetyki, suszarka do włosów oraz przybory toaletowe. Dodatkowo można skorzystać z mini baru, jak również zachwycać się aromatem świeżych kwiatów, wykwintnym smakiem  kosza pełnego owoców oraz przeczytać bieżącą prasę. Atrakcją hotelu jest również możliwość pływania w basenie, SPA, siłownia oraz sauna.

Osoby goszczące w tureckim Park Hyatt Maçka Palace mają sposobność otarcia się o najwyższej jakości całodobowe usługi. To miejsce, które można wykorzystać w rozmaity sposób, ale zawsze będzie nieodzowne z poczuciem wygody i nowoczesności.

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: