Start Podróże Apartamenty Versace


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Apartamenty Versace

AddThis Social Bookmark Button

sięMilano Residence to, powstała na Filipinach, 52-piętrowa wieża, w której mieszczą się luksusowe mieszkania sygnowane przez Versace. Wszyscy zamożni, spragnieni przepychu i wysmakowanego wystroju mogą zainwestować w tę nieruchomość.

Versace to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na światowym rynku mody, a Milano Residence to pierwsza tego typu rezydencja mieszkalna. Versace będzie czuwał nad wyglądem budynku i wystrojem wnętrz apartamentów.

Koncepcja projektowa opiera się na zastosowaniu greckiego motywu kojarzonego z domem mody. Zostanie on powielony na fasadzie budynku i będzie się przewijał w środku mieszkań.

Oprócz apartamentów w budynku znajdą się m.in. ogród na dachu, basen, centrum fitnessu, spa, Juice Bar, ogródek do medytacji i jogi, sala konferencyjna oraz nowoczesna biblioteka. Versace zapewni temu projektowi najwyższą jakość wykonania połączoną z dbałością o szczegóły. Zajrzyjcie do galerii.

się

się

się

się

się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: