Start Podróże House Hotel


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

House Hotel

AddThis Social Bookmark Button

hotelHouse Hotel (lub THH ) to grupa butikowych hoteli, które zlokalizowane są w Stambule – jednym z największych miast świata, które jest na szczycie listy miejsc wartych zobaczenia, chętnie odwiedzanym przez artystów i ludzi mody z całego świata. W kwietniu 2011 kolejny z House Hoteli (tym razem w Ortakö) otworzy swoje drzwi dla gości.

Zaledwie 20 przestronnych apartamentów mieści się w części miasta zwanej Galatasaray, co sprawia, że dają one bardziej prywatną atmosferę niż zwykły hotel. Można wręcz odnieść wrażenie, że jest się gościem właścicieli pensjonatu, tyle że super komfortowego i luksusowego. Na najwyższym piętrze znajduje się salon-bar.

Inna część Stambułu, Nisantasi, tętni życiem i słynie z wysokiej klasy centrów zakupów i rozrywki. W środku elektrycznej okolicy, z butikiem Prady na parterze, wznosi się House Hotel, pełen majestatu i elegancji. Wnętrza obu hoteli utrzymane są w podobnym stylu. Możesz porównać je dzięki zdjęciom z galerii.

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel

hotel


hotel

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: