Start Podróże Royal Monceau - DUŻO ZDJEĆ!


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Royal Monceau - DUŻO ZDJEĆ!

AddThis Social Bookmark Button

miejsceMonumentalny hotel Le Royal Monceau w Paryżu, który służył jako słynne miejsce spotkań wpływowych osób m.in. ze świata sztuki, zamknął swoje podwoje w 2008 r. na wielki remont. Niegdyś gościli tu tacy wielcy tego świata, jak Coco Chanel, Ernest Hemingway, Walt Disney czy Ray Charles. Miejsce to ma więc wartość historyczną.

Światowa elita artystów spędzała w tych murach godziny na dyskusjach i komentowaniu swoich najnowszych publikacji. Nowy początek i przywrócenie do stanu dawnej świetności nadał hotelowi Philippe Starck.

Stworzył wnętrze, w którym można poczuć ducha przebywających tu niegdyś osób, otrzeć się o ich tajemnice, kreatywność i charyzmę. Przestrzeń ta to dziś ekskluzywna 5-gwiazdkowa rezydencja, biblioteka, kino, bary, spa, sala konferencyjna, restauracja, oraz miejsce, gdzie odbywają się aukcje sztuki. Jednocześnie jest to przytulne, ciepłe wnętrze z intymną atmosferą. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce

miejsce
miejsce

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: