Start Podróże Kino-bar Paradisio


 

10 Najpiękniejszych wysp świata wg. Vibo

Spośród wielu wybraliśmy 10 najpiękniejszych i najciekaw...

 

Burdż Al Arab, czyli najwyższy budynek hotelowy świata

 

Magia Oazy Siwa

To specyficzne miejsce na pustyni Sahara, znajdujące się p...

 

Ekologiczne wille Alila

Miłośnicy prostoty naturalnego piękna oraz podróżnicy, ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kino-bar Paradisio

AddThis Social Bookmark Button

sięŁadnych parę miesięcy temu pisałam o Café Germain – zlokalizowanej w Paryżu ciekawej restauracji zaprojektowanej przez artystę o nazwisku India Mahdavi. Być może przypomnicie ją sobie, patrząc na zdjęcia wielkiej żółtej sylwetki, która przechodzi przez dwa poziomy restauracji i wystaje z podłogi w górnej jej części.

Dzisiaj Café Germain rozrosła się; jej powierzchnia została poszerzona (a raczej pogłębiona) o dodatkowe pomieszczenie na dole. Mahdavi powrócił. Tym razem z bardziej stonowanym, tajemniczym i zmysłowym projektem… kina.

Zestawienie kawiarni na piętrze i cichej kryjówki na dole jest trafionym pomysłem. Paradisio wygląda jak dżungla. Dominująca tam paleta barw: odcienie niebieskiego i brązu oraz motywy kwiatowe i zwierzęce sprawiają, że czujemy się jak w nowoczesnym, luksusowym raju, z dala od świateł i hałasu miasta, do którego możemy jednak szybko się dostać, wchodząc po prostu schodami.

się

się

się

się

się

się

się

się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: