Start Moto Samochodowe retro lusterko


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Samochodowe retro lusterko

AddThis Social Bookmark Button

sięOsobiście uwielbiam gadżety nawiązujące do stylu retro. Cokolwiek by to było - ubrania, buty, kosmetyki, biżuteria czy elementy wysposażenia wnętrz. Dlatego zachwycił mnie pomysł umieszczenia bogato zdobionego lusterka, w barokowej wręcz, złoconej ramie w samochodzie, zamiast zwykłego lusterka bocznego. Ogromny kontrast wynikający z zestawienia wielkiej maszyny i kruchego, pięknego wzornictwa robi wrażenie.

Nie wiem na ile praktyczny jest ten pomysł, czy sprawdza się na mieście i czy daje lepszy widok (oraz czy zbyt szybko ktoś nie połasiłby się na takie świecidełko), ale sama idea wydaje mi się zabawna i warta uwagi. Jak się zresztą okazuje - piękne zdobienie to jedynie przytwierdzana za pomocą gumki atrapa. Jakże więc prosto uzyskać tak zaskakujący estetyczny efekt. Może ten drobny gadżet nie wpływa na precyzję Twojej jazdy, ale z pewnością wyróżni Twoje auto.

się

się

się

się

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: