Start Moto Supercoupe rosyjskiej produkcji, czyli Marussia B1 i B2


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Supercoupe rosyjskiej produkcji, czyli Marussia B1 i B2

AddThis Social Bookmark Button

sięO tym, że Rosjanie planują produkować nowoczesne supercoupe mogliśmy przekonać się już w 2009 roku kiedy to firma EMM po raz pierwszy publicznie zaprezentowała prototyp auta Marussia we Frankfurcie. Hybrydowy model B1 opracowany przez Nikołaja Fomenko już wtedy wzbudził spore zainteresowanie, nie tylko ze względu na kraj produkcji sportowego pojazdu, ale także imponujące osiągi oraz fenomenalny design.

Marussia B1 posiada bowiem 3,5-litrowy silnik V6 o mocy 240 koni mechanicznych, który umożliwia rozpędzenie się od 0 do 100 km/h w około 5 sekund oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej 250 km/h. Koszt nabycia czterokołowca sięgający 100 000 euro zdaje się być uzasadniony, jeśli weźmiemy pod uwagę bogate wyposażenie wnętrza w postaci Bluetootha, dysku twardego o pojemności 320 GB, GPS-a oraz odtwarzacza video.

się

się

Równie  ciekawym wydaniem Marussi zaprezentowanym na niemieckim salonie samochodowym  jest model B2, w którym została zwiększona moc silnika do 300 KM, a jego wartość momentu obrotowego wynosi 330 Nm.

się

się

Jeśli okaże się, że sprzedaż ekskluzywnych aut najnowszej generacji B1 i B2 z Rosji będzie rozwijała się prężnie, a klienci będą z nich zadowoleni, firma producencka ma szansę na większy udział w światowym rynku samochodów sportowych.

się

się

się

się

się

się

się

się

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: