Start Moto Ekologiczny trójkołowiec – Arcimoto Pulse


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Ekologiczny trójkołowiec – Arcimoto Pulse

AddThis Social Bookmark Button

arcimotoArcimoto zaprezentował innowacyjny model trójkołowego auta ‘Pulse’ na Courthouse Square w Portland stanu Oregon. Amerykański prototyp to elektryczny, dwuosobowy samochód, którego konstruowanie i wykonawstwo zajęło dwa lata, a koszt wyniósł około 100 tysięcy dolarów. Jednak warto było, ponieważ w efekcie żmudnej pracy specjalistów powstał mały, ekologiczny i zarazem elegancki pojazd.

Arcimoto Puls może przejechać od 80 do 160 km na jednym ładowaniu, zaś silnik prądu stałego potrafi rozpędzić trójkołową maszynę do 88 km/h. Nie są to może wyniki powalające, ale biorąc pod uwagę przeznaczenie samochodu do ruchu miejskiego, brak emisji spalin oraz jego całkiem przystępną cenę $20 000, pojazd na pewno wart jest chwili uwagi.

arcimoto


arcimoto


arcimoto

 

Amerykańskie przedsiębiorstwo zamierza wyprodukować 300 egzemplarzy tego unikatowego trójkołowca w 2010 roku, wyprodukowanego w stanie Oregon.

arcimoto

arcimoto

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: