Start Moto Przyczepa rowerowa


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Przyczepa rowerowa

AddThis Social Bookmark Button

jestAż dziw bierze, ze nikt wcześniej tego nie zaprojektował. Artysta Kevin Cyr nie dość, że to zrobił, to jeszcze zbudował prototyp. Mowa o przyczepie, która z wyglądu przypomina mniejszą przyczepę kempingową. Różnica między nimi polega jednak nie na rozmiarze, a na sposobie jej transportowania. Tą wymyśloną przez Kevina przyczepia się bowiem nie do samochodu, a do roweru.

 

jest


jestNapędzana jedynie pedałami jednoosobowa przyczepka to idealny pomysł dla chcących podróżować na krótsze lub dalsze dystanse na swoim rowerze, a nie mających wiele gotówki. Opcja ta pozwala na przemierzanie wielu kilometrów bez potrzeby posiadania sporych zasobów finansowych. Nocleg mamy zawsze zapewniony (i to o nieco lepszym standardzie niż namiot). Przyczepka posiada, mimo swych kompaktowych rozmiarów, wszelkie udogodnienia niezbędne przy przemieszczaniu się z miejsca na miejsce i spędzaniu w ten sposób swoich wakacji.

jest


jest


jest


Kevin opracował już kolejny projekt – wózek kempingowy, który jest jeszcze bardziej niesamowitym pomysłem, ponieważ jest to sklepowy wózek z dostawką, w której możemy spać. Jest to więc typowo miejski wynalazek i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie okoliczności jego stosowania. Aby zobaczyć jak wygląda to cudo, wejdź na stronę: http://www.kickstarter.com/projects/1719609460/camper-kart-project
lub: http://www.kevincyr.net

 

jest

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: