Start Moto Porsche USB


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Porsche USB

AddThis Social Bookmark Button
Porsche w wersji mini? Proszę bardzo. Gratka dla wielbicieli tej marki – bardzo stylowy, a do tego przydatny gadżet – USB o pojemności 1GB, stworzony specjalnie do celów kampanii reklamowej promującej zbliżające się wypuszczenie na rynek Porsche w wersji Panamera.

Fotki Panamery: http://cyanatrendland.com/2008/12/02/porsche-panamera/

Porsche oferuje swoim klientom przedsmak nowego autka – wszelkie informacje o nowym produkcie dostępne są w środku USB, które ma oczywiście kształt samochodu. Jest on zarazem wierną kopią klucza do Panamery.
Porsche zrobili już kiedyś podobną kampanię z kluczem – USB do ówcześnie wydawanego modelu Carrara, który ma pojemność 2GB i jest dostępny w sklepie internetowym Porsche za $50.A skoro mowa o pieniądzach, to przewiduje się, że Panamera będzie kosztować około $175,000. Produkcja rozpocznie się na wiosnę-lato przyszłego roku, a Panamera będzie dostępna w kilku różnych modelach, na czele z Panamera Turbo.Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: