Start Moto Zainspirowany grą komputerową Citroen GT


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Zainspirowany grą komputerową Citroen GT

AddThis Social Bookmark Button

sięElegancja i seksowność dzięki Gran Turismo 5

Auta stworzone wirtualnie na potrzeby gier komputerowych są zazwyczaj niebywale luksusowe i tworzą całkiem nową wizję pojazdów o kosmicznym wyglądzie, a także  fantastycznych osiągach. Japońska gra wyścigowa Gran Turismo 5 obfituje w intrygujące samochody,

które egzystują jedynie w sferze marzeń wielu jej użytkowników. Właściciel Citroena postanowił jednak jeden z pomysłów podpatrzonych w tej grze wykorzystać do rzeczywistej  produkcji modelu GT. I tak powstało jedno z najwspanialszych oraz super szybkich aut na świecie.

Wnętrze projektowane przez Louis Vitton jest równie wyszukane co jego zewnętrzny charakter, zaś wnętrze kryje w sobie prawdziwą ucztę dla fanów motoryzacji.

Citroen GT pojawił się na londyńskich ulicach, co potwierdza fakt, iż maszyna po wcześniejszym zaprezentowaniu się w Genewie zaczyna funkcjonować w rzeczywistym, codziennym użytkowaniu.

Dotychczas nie zdarzyło się, żeby auto zaprojektowane wyłącznie na użytek gry wideo trafiło do realnej produkcji, w tym przypadku stało się inaczej. Patrząc na ten egzemplarz z całą pewnością można stwierdzić, iż był to strzał w dziesiątkę.

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: