Start Moto Sportbike projektu Yves Behara


 

Lotus Europa SE

W przypadku powstawania samochodów typu Lotus Europa SE, mo...

 

Seksowne auto prosto z Japonii

Po pierwsze Lexus IS-F jest sportowym autem, które przycią...

 

Latający samochód ?

Stworzenie samolotu, którym będzie można poruszać się p...

 

Mercedes – Benz i jego historia projektowania

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż Mercedes - Benz ni...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Sportbike projektu Yves Behara

AddThis Social Bookmark Button

jestW dobie szybkiego rozwoju technologicznego oprócz nowoczesnego pomysłu produktu, liczy się jego innowacyjność. Firma Mission Motors stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego stworzyła ekologiczny motocykl o napędzie elektrycznym.

Opływowy kształt, wąskie światła, i oryginalne, wyprofilowane siedzenie to efekt pracy utalentowanego projektanta Yvesa Behara. Dzięki przemyślanej konstrukcji jednoślad ma futurystyczny i zarazem efektowny wygląd.

Maksymalny moment obrotowy sportbike’a  to 135 Nm. I co jest charakterystyczne dla silników elektrycznych, moment dostępny jest od razu w momencie ruszania. Stworzenie modelu o przyspieszeniu do 100 km/h okazało się być wynikiem korzystniejszym od dotychczasowych, sportowych motocykli. Maksymalna prędkość motocyklu wynosi 240 km/h.  Istotną dla kierowców jest informacja,  iż zasięg na jednym ładowaniu baterii wynosi ok. 240 km,  zaś pełne ładowanie baterii z gniazdka 240V powinno trwać około dwóch godzin. Co ciekawe, baterię można ładować także w czasie jazdy, dzięki odzyskiwaniu energii z hamowania.

Yves Behar udowadnia, że połączenie wytwornego stylu wraz z ekologicznym rozwiązaniem pojazdu, poruszającego się z dużą prędkością jest możliwe.

 

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: