Start Moda NikeiD na życzenie klienta


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

NikeiD na życzenie klienta

AddThis Social Bookmark Button

nikeidJeśli jesteś fanem sportowych produktów Nike, a przy okazji cenisz sobie własny, niepowtarzalny styl, to zapewne nowa oferta firmy jest właśnie dla Ciebie.

NikeiD proponuje konsumentom innowacyjną usługę, a mianowicie indywidualne dobranie rodzaju, koloru, materiału czy nawet własnego logo wraz z imieniem na swoich artykułach. Obecnie dostępna jest opcja projektowania butów, koszulek, toreb, zegarków. Można to zrobić przez stronę internetową on-line albo w specjalnym studio NikeiD, na przykład w Londynie.

Londyńskie studio NikeiD składa się z dwóch kondygnacji. Na pierwszym piętrze znajduje się miejsce, gdzie można skonstruować własny model on-line wraz z pomocą kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników. Na drugim zaś poziomie mieści się  dział zamówień, gdzie można zapisać się na jednogodzinną konsultację u doświadczonego doradcy w kwestii tworzenia autorskiego modelu produktu. Ta kondygnacja jest chlubą firmy, ponieważ można tu również znaleźć ogromną ilość tenisówek, nie spotykaną nigdzie indziej, modeli takich jak chociażby Air Max 90 Current, Dunk Hi, Dunk Low, Air Force 1 czy Cortez.


Produkt NikeiD jest godnym polecenia, oryginalnym pomysłem na prezent dla kogoś z rodziny czy znajomych.

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: