Start Moda ‘Gorąca’ bielizna w stylu vintage!


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

‘Gorąca’ bielizna w stylu vintage!

AddThis Social Bookmark Button

sięJeśli inspiracje filmowe Diora z lat 40-tych XX-wieku widoczne w kolekcji na Wiosnę 2010 będą tendencją dominującą w cieplejszym sezonie to zapowiada się naprawdę emocjonująco! Internauci, a także autorzy blogów już niepokoją się o to czy noszenie ‘wiekowej’ bielizny na zewnątrz, na przykład jako bluzkę do spódnicy, nie jest zbyt ryzykowne.

Możliwe, że byłoby to kontrowersyjne kilkadziesiąt lat temu – dziś jednak nie powinno to nikogo specjalnie dziwić, ani bulwersować. Tym bardziej, że kwestia gustu nie podlega dyskusji (łac. de gustibus non est disputandum). Współcześni projektanci nie naginają się jednak pod naciskami społecznymi i podobnie jak artyści przedstawiają własną wizję estetyzmu bez względu na powszechnie panujące trendy.

się  się

się  się
 

 

 

się

 

John Galliano w kolekcji dla Diora na Wiosnę 2010 zestawia ze sobą jedwabne koszulki nocne w stylu vintage do koronkowych spódnic oraz cieniutkich, czarnych podkolanówek i obcasów.


się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: