Start Moda Alexi Freeman - moda na wzory


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Alexi Freeman - moda na wzory

AddThis Social Bookmark Button

alexiJesień w pełni, więc wszyscy szukamy kolekcji, która wprowadzi nas jednocześnie w ciepły nastrój i nada seksowny wygląd w tym samym czasie. Jedyne czego nam trzeba, to idealne draperie, odpowiednie kolory, grafika oraz tekstura.

Jeśli chcesz mieć cały ten szyk w jednej kolekcji, a z drugiej strony pragniesz odegnać zimno, to propozycje Alexi Freeman na Zimę 2010 są wszystkim, czego potrzebujesz.

Paski, wełniana tekstura i wyrafinowane projekty - wszystko to przejawia się w tej kolekcji. Ubrania są wyjątkowe i eleganckie. Każda kobieta będzie je po prostu uwielbiała nosić.

Czarno-białe pasy, turkusy, srebrne odcienie - Alexi wie, jak sprawić, byś wyglądała dobrze. Do tego oryginalny nadruk pojawiający się na płaszczach, swetrach i sukienkach.Możesz wybierać, jak to zwykle u Alexi, pomiędzy stylem sportowym, a luksusowym. Legginsy i koszulka z wełny albo dopasowane żakiety i spódnice, w których sylwetka wygląda po prostu bosko - te projekty są na tyle klasyczne, że wytrzymają próbę czasu.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: