Start Moda Obrazy dopplerowskiego radaru u Nicole Miller


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Obrazy dopplerowskiego radaru u Nicole Miller

AddThis Social Bookmark Button

millerZnakomita amerykańska projektantka Nicole Miller to twórczyni wielu kreacji, które są chętnie nabywane przez celebrytki. Jej klientkami były, m.in. Angelina Jolie, Halle Berry, Beyonce, Lauren Hutton, Joss Stone czy Felicity Huffman. Fantastycznie porusza się w sferze podkreślania kobiecości za pomocą stworzonych przez siebie zestawów ubrań. Ostatnia kolekcja na Wiosnę 2010 kolejny raz potwierdza jej charakterystyczne i doskonałe  spojrzenie na ubiór płci żeńskiej.

miller
Nicole Miller, Wiosna 2010

Wnikliwy obserwator tej kolekcji może być w pewnym momencie zdumiony faktem, że wzory na sukienkach to istne przeniesienie obrazów dopplerowskiego radaru na tkaniny! Futurystyczne stroje są więc nie tylko wygodnym, sportowym ubraniem seksownych pań, ale również wizją przypominającą graficzne odbicie zjawisk pogodowych. Czyżby globalne ocieplenie aż tak wpłynęło na wybitną projektantkę?

miller


miller


miller


miller


miller


miller


miller


miller

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: