Start Moda Narysowana kolekcja


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Narysowana kolekcja

AddThis Social Bookmark Button

sięNie zawsze wszystko to, co widzimy jest w rzeczywistości tym, czym się wydaje. Francuski termin Trompe L'Oeil dosłownie oznacza "oszukać oko". Wywodzi się już z czasów renesansu, gdzie w malarstwie oznaczał osiągnięcie trójwymiarowego efektu, a dziś w skrócie chodzi po prostu o stworzenie pewnej iluzji.

Projektantka Rosalind Keep, studentka London College of Fashion, wprowadza powiew świeżego powietrza, zarówno poszerzając znaczenie pojęcia Trompe L'Oeil, jak również pokazując swoje oryginalne podejście do współczesnej mody.

się


się


się


się

 

Nie jest to bynajmniej niczym nowym, ponieważ kreacje tego typu pojawiły się już na  jesienno-zimowych pokazach na przykład u Comme des Garcons, Stelli McCartney czy Viktora & Rolfa. Jednak sukienki, swetry, płaszcze i żakiety z pozornie prostymi nadrukami, w wydaniu Rosalindy są wyjątkowo świeże, twórcze i pozbawione nudy. Zerknijcie i sprawdzcie czy i Was zaczaruje swoimi projektami.

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: