Start Moda Galliano


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Galliano

AddThis Social Bookmark Button

gallianoNaczelny projektant Christiana Diora, John Galliano obchodził 28 listopada swoje 49. urodziny. Absolwent St Martin's College of Art and Design, ekscentryczny, dziwaczny, pełen niespożytej energii facet, a przy tym genialny, zaangażowany w tworzenie coraz to nowych pomysłowych kolekcji i uwielbiany na całym świecie projektant.

Kobiety kochają nosić jego przepiękne sukienki. Wcześniej działał pod własnym nazwiskiem, a w 1996 roku podpisał umowę z Diorem. Co powoduje, że jest on tak szalenie utalentowany i nie można oprzeć się jego projektom?

galliano

 

Przede wszystkim Galliano jest dużym fanatykiem historii, przez co uwielbia w swych kolekcjach przedstawiać stare opowieści przekładając je na język nowoczesności, oddając je z humorem i drobiazgową dokładnością. Każdego kolejnego sezonu tworzy nowe fantastyczne światy i za to go kochamy.

galliano


galliano


galliano


galliano


galliano

 

Poniżej kilka projektów jego butów oraz przegląd rozmaitych wcieleń samego projektanta, który często występuje w roli modela i ambasadora swych ubrań.

galliano

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: