Start Moda Trendy kozaczki Paris Hilton


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Trendy kozaczki Paris Hilton

AddThis Social Bookmark Button

żeMyślisz, że celebrytki nie noszą ciepłych ubrań? Fakt, że najczęściej można je zobaczyć w wieczorowych, wydekoltowanych sukienkach nie oznacza jeszcze stronienia od grubszej garderoby! Zwłaszcza w mroźne dni!

Spójrz na Paris Hilton widoczną na fotografii, a przekonasz się, że warto zwracać uwagę nie tylko na styl, ale również funkcjonalność odzieży oraz akcesoriów. Piękne, czekoladowo-brązowe kozaczki wyglądają seksownie jeśli zestawisz je ze spodniami typu ‘rurki’. Futerko dodaje im szyku, a tobie wytworności.

żeżeże

Co istotne, 15-calowej wysokości buty luksusowej, australijskiej marki Australia Luxe Collective wykonano z oryginalnej, owczej skóry oraz zdobiącego je fantastycznego futerka. Solidna produkcja gwarantuje niezniszczalność obuwia, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

że

 

Doskonała na zimowy okres para butów Nordic Angel Boot dostępna jest w kolorach czarnym i brązowym. Cena artykułów $410 i $330,  www.australialuxeco.com

że

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: