Start Moda Nieśmiertelny lateks


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Nieśmiertelny lateks

AddThis Social Bookmark Button

sięSporo celebrytek oszalało na punkcie lateksu. Coraz cześciej widzimy lateksowe legginsy, wysokie buty do połowy uda zrobione z lateksu, ale również spódniczki, marynarki czy spodnie. Gwiazdy pojawiają się w nich zarówno na większych czy mniejszych imprezach, jak i na ulicy. Lateks bowiem świetnie prezentuje się na ciele, jeśli oczywiście ma się odpowiednią figurę.

Miejsce lateksu to zatem od pewnego już czasu nie tylko półki w sex shopach. Może i nie jest on najwygodniejszy i kojarzy się z praktykami sado-maso, ale robi odpowiednie wrażenie. Propagują go Lady Gaga, Paris Hilton czy Victoria Beckham, a projektanci i styliści równie chętnie po niego siegają.

się


się


się


się


się

 

Projektantka Katja Ehrhard podchodzi do tematu lateksu bardzo lub nieco mniej poważnie, co możesz zobaczyć ogladając wybrane zdjęcia z sesji zdjęciowej, zrobione przez nią samą. Efekt jest naprawdę powalający i niezwykle zmysłowy. Czy po przejrzeniu takich kuszących obrazów odważysz się na zakup lateksowego ciuszka do swojej garderoby?

się


się


się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: