Start Moda Nieśmiertelny lateks


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Nieśmiertelny lateks

AddThis Social Bookmark Button

sięSporo celebrytek oszalało na punkcie lateksu. Coraz cześciej widzimy lateksowe legginsy, wysokie buty do połowy uda zrobione z lateksu, ale również spódniczki, marynarki czy spodnie. Gwiazdy pojawiają się w nich zarówno na większych czy mniejszych imprezach, jak i na ulicy. Lateks bowiem świetnie prezentuje się na ciele, jeśli oczywiście ma się odpowiednią figurę.

Miejsce lateksu to zatem od pewnego już czasu nie tylko półki w sex shopach. Może i nie jest on najwygodniejszy i kojarzy się z praktykami sado-maso, ale robi odpowiednie wrażenie. Propagują go Lady Gaga, Paris Hilton czy Victoria Beckham, a projektanci i styliści równie chętnie po niego siegają.

się


się


się


się


się

 

Projektantka Katja Ehrhard podchodzi do tematu lateksu bardzo lub nieco mniej poważnie, co możesz zobaczyć ogladając wybrane zdjęcia z sesji zdjęciowej, zrobione przez nią samą. Efekt jest naprawdę powalający i niezwykle zmysłowy. Czy po przejrzeniu takich kuszących obrazów odważysz się na zakup lateksowego ciuszka do swojej garderoby?

się


się


się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: