Start Moda Nowe sklepy Burberry


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Nowe sklepy Burberry

AddThis Social Bookmark Button

burberryBurberry otwiera dwa nowe sklepy po obu stronach jego niedawno otwartej amerykańskiej siedziby na 444 Madison Avenue w Nowym Jorku. Są one pierwszymi sklepami otwartymi przy okazji prezentowania nowej koncepcji popularnej marki.

Sklepy mają mieć swój własny, indywidualny wyraz i tożsamość odzwierciedlającą różne postawy i potrzeby klientów Burberry. W obu sklepach zastosowane są nowoczesne, cyfrowe technologie, wszystko po to, aby podnieść ich atrakcyjność dla konsumentów - mówi Christopher Bailey, dyrektor kreatywny marki.

burberry


burberry


burberry


burberry


burberry


burberry

 

1500 metrów kwadratowych sklepu Burberry Brit (zlokalizowanego na południe od centrali) i taka sama przestrzeń sklepu Burberry London (leżącego na północ od głównej siedziby) oferują kolecje zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, a także akcesoria. Burberry ma dwa istniejące już sklepy w Nowym Jorku - na Soho i 57-th Street oraz 62 sklepy w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

burberry

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: