Start Moda Butik Tatty Devine


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Butik Tatty Devine

AddThis Social Bookmark Button

będzieSłynny sklep Tatty Devine, zlokalizowany do tej pory w Soho, zmienia swoją lokalizację. W związku z tym narodzi się jako całkiem nowy butik na Monmouth Street w londyńskim Seven Dials.

Otwarciu towarzyszyć będzie specjalna impreza, której gospodarzem będzie projektant Rosie Wolfenden. Zaplanowano party w stylu karnawałowej parady, która przejdzie od Brewer Street do Covent Garden.

Spodziewane jest przybycie performerów, artystów, fanów i przyjaciół TD, którzy będą nieść bajecznie kolorowe bandery reklamowe i gigantyczną biżuterię, a wszystko to uzupełnione o maszerujący zespół grający.

Zaproszeni goście będą mogli wziąć również udział w konkursie, w którym do wygrania będzie limitowany naszyjnik White Tiger, a także wszelkiego rodzaju specjalne niespodzianki, które będą asortymentem Tatty Devine.

będzie

 

W sklepie będzie dostępnych 50 najpopularniejszych artykułów butiku, między innymi kultowe imienne naszyjniki oraz specjalnie zlecone projekty, które będą teraz na stałe prezentowane i dostępne w sprzedaży.

Ponadto na luty 2010 planowane jest uruchomienie Muzeum Tatty Devine (z okazji 10. rocznicy istnienia TD), gdzie będzie można przejść przez sklep do pokoiku z archiwum akcesoriów.

będzie

 

Nowy butik będzie również oferował ekskluzywne produkty swoich ulubionych projektantów. Można więc będzie w nim nabyć torebki Eley Kishimoto, okulary Jeremy’ego Scotta czy Alexandra Wanga i wiele innych perełek.

będzie

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: