Start Moda Styl Noir


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Styl Noir

AddThis Social Bookmark Button

sięKto jak kto, ale ona nadaje się do takiej sesji idealnie. Piękna twarz o zmysłowych, pełnych ustach, w których bardzo często gości papieros. No i ta mina mówiąca, żeby się lepiej do niej nie zbliżać. Oto holenderska modelka Lara Stone, która pojawiła się we włoskiej edycji Vogue’a w roli femme fatale.

Ten typ kobiety pojawiał się zazwyczaj w filmach noir – kręconych na czarno-białej taśmie, a przez to odznaczających się specyficznym klimatem produkcjach, w których mroczna i niepokojąca atmosfera, tajemnica do rozwikłania i charakterystyczne postaci grały główne role. Femme fatale pojawiała się tam zawsze z nienaganną fryzurą oraz strojem, a do tego idealnym makijażem i nieodłącznym papierosem w ręku.

się


się


się


się


się

 

Nie inaczej dzieje się podczas tej sesji. Lara Stone odgrywa tu role brunetki, blondynki i kruczoczarnej seksbomby. Zimnokrwista zabójczyni czy przypadek pomylenia tożsamości? Jakkolwiekk można interpretować historię za kulisami tej foto-opowieści, to z pewnością dobry pretekst do sięgnięcia po stylistykę vintage i wygląd kobiety-wampa. A Lara sprawdza się w tej roli zawodowo.

 się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: