Start Moda Viktor&Rolf… &Roisin Murphy


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Viktor&Rolf… &Roisin Murphy

AddThis Social Bookmark Button

sięCo się stanie kiedy spotkają się na jednej scenie projektanci Viktor i Rolf, Studio Job (holenderska grupa specjalizująca się w nowoczesnym, ekskluzywnym designie użytkowym i projektowaniu swoistej “antybiżuterii”), Swarovski i Roisin Murphy (wokalistka związana niegdyś z zespołem Moloko)?

Miało to miejsce w Jardin des Tulleries przy okazji Paryskich pokazów kolekcji Wiosna/Lato 2010. 500 tysięcy kryształków kontra 500 tysięcy marszczeń. Prêt-à-porter w swej czystej doskonałości. Postumentowa Kolekcja Viktora&Rolfa była wizualną podróżą dla wszystkich zmysłów. Projektanci umiejętnie połączyli świat muzyki, projektowania i mody. Krawiectwo haute couture pomieszali ze światową nowoczesnością.


 

Wszechobecne fałdy tiulu, suknie pełne przepychu i metrów materiału, wyszły na przekór kryzysowi. Niezwykłe kolory, formy i kroje strojów udowodniły po raz kolejny, że wyobraźnia projektantów nie zna granic. Roisin Murphy, stojąc na cokole i śpiewając na żywo, dodawała pokazowi dodatkowych emocji.

Zestaw złożony z tiulu, światła, muzyki i błyszczącego diamentowego globu pozostawił zapewne na widzach niezapomniane wrażenie i utwierdził ich w przekonaniu, że tylko Viktor&Rolf potrafią zorganizować taki pokaz i zabłysnąć tak jasno.

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: