Start Moda Coca Light Fashion


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Coca Light Fashion

AddThis Social Bookmark Button

dlaCoś dla kolekcjonerów, miłośników gadżetów, coca coli, designu oraz mody. Dodatkowo jest to akcja wspierająca szczytny cel. Co kryje się pod tym zagadkowym opisem? Osiem kolorowych butelek coli, których oryginalny i różnorodny wygląd jest wynikiem współpracy koncernu Coca-Cola oraz ośmiu włoskich projektantów mody.

Dokładnie rzecz biorąc to projektantek, bo wśród pomysłodawców nowych, jedynych w swoim rodzaju opakowań Coli Light znajdują się same kobiety: Donatella Versace, Alberta Ferretti, Anna Molinari pracująca dla Blumarine, Veronica Etro, Silvia Venturini współpracująca z Fendi, Consuelo Castiglioni tworząca dla Marni, Angela Missoni oraz Rossella Jardini projektująca dla Moschino.

dla


dla


dla


dla


dla


dla


dla


dla

 

Wszystkie wymienione panie podjęły się współpracy z Coca Colą i zaprojektowania dla nich butelek, które zostaną następnie wystawione na aukcję. Zyski z licytacji, która odbędzie się w trakcie specjalnego show w Mediolanie, zatytułowanego "Tribute to Fashion" zasilą fundusz kampanii na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które miało miejsce w regionie Abruzzo we Włoszech. Pomysł godny uwagi i podziwu.

Zobacz reklamę:



dla


dla

 

Komentarze (1)

...
ale cudowne buteleczki!!!!!!!!!
D , listopada 26, 2009

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: