Start Moda Afrodyzjaki marki Jimmy Choo


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Afrodyzjaki marki Jimmy Choo

AddThis Social Bookmark Button

chooKampanie reklamowe prezentowane przez markę projektującą kolekcje mody Jimmy Choo są przesycone afrodyzjakami. Działają na zmysły, „podgrzewają” atmosferę, sprawiają, że myślimy o seksie. Owoc tegorocznej współpracy prestiżowego przedsiębiorstwa Jimmy Choo z H&M również zawiera pełne namiętności skojarzenia. Zapewne ma w tym swój znaczący udział popularny fotograf lubiący chwytać aparatem nagość Terry Richardson.

W sesji prezentującej kreacje firm Jimmy Choo i H&M wystąpiły supermodelki takie jak - Sasha Pivovarova oraz Edita Vilkeviciute. Ozdobione inkrustowanymi kamieniami szlachetnymi bransoletek w rockowym stylu, pełne namiętności modelki prezentują torebki i buty słynnego projektanta. Ubrania i dodatki można będzie nabyć w sklepach H&M już w listopadzie 2009. Ceny większości artykułów rozpoczynają się (poza nielicznymi wyjątkami)od 129 dolarów.

choo


choo


choo


choo

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: