Start Moda Dior Wiosna/Lato 2010


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Dior Wiosna/Lato 2010

AddThis Social Bookmark Button

lubKolekcje Johna Galliano zawsze się wyróżniają. Tak było i tym razem – na pokazie Diora na sezon Wiosna/Lato 2010. Sporo propozycji Galliano dotyczy obecnego już od pewnego czasu trendu wprowadzania elementów bieliźnianych i noszenia ich jako odzież wierzchnią lub łączenia z resztą stroju.

Galliano stosuje prześwitujące topy i sukienki lub płaszcze w zestawieniu z przezroczystymi spódniczkami. Całość kolekcji to zresztą oda do kobiecości – ubrania podkreślające linię, krótkie spódniczki, wyraźnie zaznaczona talia i głębokie dekolty.

Żakiecik plus spódniczka lub połyskliwy płaszczyk z równie błyszczącymi legginsami eksponują wszelkie kobiece atuty. Dopełnieniem jest duża torba, buty na wysokim koturnie oraz czerwone, wyraźnie zaznaczone usta.

Dominują czerń, cieliste kolory, szarości i biel, ale pojawiają się też mocniejsze akcenty w postaci fioletu czy fuksji. Przedstawiamy dwa filmy z wybiegu Diora lub zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu kolekcji Wiosna/Lato 2010.lub

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: