Start Moda Modne ilustracje


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Arabskie fascynacje - odzwierciedlone w trendach wiosny 2009

Inspiracją dla światowych projektantów mody są niejednok...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Modne ilustracje

AddThis Social Bookmark Button

sięIlustrator Michael Sanderson to jedno z gorących nazwisk agencji Taiko&Associates http://ua-net.com/taiko/, która skupia wielu utalentowanych artystów. Ma dopiero 23 lata, a współpracował już z wieloma wielkimi firmami, jak choćby Victoria’s Secret. Ważni klienci i solidna pozycja nie wzięły się jednak z niczego – Michael jest po prostu bardzo uzdolnionym artystą.


Niemal prosto z liceum wpadł w świat projektowania mody, który jednak porzucił na rzecz kariery grafika komputerowego. Jego praca obejmuje szeroką gamę klientów – od mniejszych butików NYC, poprzez komercyjne korporacje, aż do międzynarodowych, uznanych firm. Obecnie jego prace znajdują się w sklepach Victoria's Secret na całym świecie.

się


się


się


się


się


Michael łączy zamiłowanie do mody z pasją ilustratorską i trzeba przyznać, że świetnie mu to wychodzi. Możecie obejrzeć ilustracje z nazwami takich firm jak Louis Vuitton, Prada, Marc Jacobs, Calvin Klein, Guerlain czy Gucci. Naprawdę bardzo przyjemnie się na nie patrzy.

się


się


się
się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: