Start Moda Jennifer Connelly & Balenciaga


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Jennifer Connelly & Balenciaga

AddThis Social Bookmark Button

sięJennifer Connelly, amerykańska aktorka o nietuzinkowej urodzie, podejmie ponownie współpracę z domem mody Balenciaga i zostanie twarzą ich nowej kampanii. Ponownie, bo wiosną ubiegłego roku brała już udział w promowaniu kolekcji tej marki. Duet Connelly-Balenciaga jak widać okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego też aktorka otrzymała kolejną propozycję od projektanta Nicolasa Ghesquiere.

Plotki o planowanej współpracy Connelly z Balenciagą pojawiły się jeszcze zanim ogłoszono rozpoczęcie poprzedniej kampanii. Gwiazda wystąpiła bowiem na premierze filmu Droga do przebaczenia ubrana w kreację marki, co nie uszło uwadze dociekliwych mediów.

się

się

się

się

Jennifer, znana z takich filmów jak Requiem dla snu czy Piękny umy doczekała się naprawdę świetnej, przykuwającej oko, sesji zdjęciowej. Connelly gości również na okładce październikowego numeru magazynu InStyle. W kampanii dla Balenciagi trudno się zdecydować co bardziej zwraca naszą uwagę - jesienno/zimowa kolekcja czy zjawiskowa Jennifer. Praca modelki to dla niej żadna nowość. Wcześniej mogliśmy ją oglądać chociażby w reklamie Revlonu. Autorem kampanii reklamowej Balenciagi jest Steven Meisel, z kolei zdjęcia, które znalazły się w InStylezrobił jej Mark Abrahams. 

się

się

się

Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że na okładce Connelly wystąpiła w projekcie z najnowszej kolekcji zaprojektowanej przez Nicholasa Ghesquiera. Była to satynowa kreacja składająca się ze głęboko wciętej srebrnej góry oraz fioletowego dołu sukienki. Doskonale oddała ona oryginalny styl aktorki. Jennifer znana jest w Hollywood jako jedna z najbardziej stylowych gwiazd, nie bojąca się odważnych, efektownych projektów, takich jak ona sama.

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: