Start Moda Trend lat 80. – szerokie ramiona – znów na topie


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Trend lat 80. – szerokie ramiona – znów na topie

AddThis Social Bookmark Button

ramionaMasz dreszcze na samą myśl o nich, ale nie możesz zaprzeczyć – olbrzymie ramiona powracają z zemstą za to, że zostały zapomniane jako wstydliwy i obciachowy trend z czasów gdy Dynastia z Joan Collins na czele święciła triumfy.
Od Nowego Jorku po Mediolan, wybiegi jednogłośnie i zupełnie bez żenady lansują te przesadzone ramiona rodem z lat 80. Look-booki z 2009 roku pełne są przepysznych marynarek, bluzek i sukienek z tymi unoszącymi się dumnie bufkami, stożkami i wszelkimi formami poszerzającymi ramiona.

Zebraliśmy galerię zdjęć z wybiegów, gazet i wszelkich innych źródeł inspiracji, aby stworzyć tę unikalną retrospekcję. Oto archiwum najlepszych przykładów trendu szerokich ramion. Jak ze wszystkim w modzie – zawsze są jacyś pionierzy nurtu, którzy przedstawiają go na dwa lata wcześniej zanim inni go odkryją. W tym przypadku.

ramiona

ramiona

ramiona

ramiona

ramiona

ramiona

ramiona

ramiona

Jak wszystko w sposób nie zawsze są pionierami, którzy wprowadzają tendencji 2 lata przed nim rozprzestrzenia się jak zaraza wirusowa, w tym przypadku „winowajcą” był Martin Margiela, który przywiózł go z wielkim hukiem w sezonie jesienno-zimowym w 2007 roku, na długo przed innymi projektantami, którzy następnie zaczęli pokazywać własne jego interpretacje.

Dla tych z nas, którzy nie mogą patrzeć na poduszki bez wzdrygania się i skojarzeń z Dynastią, pozostają słowa znanej projektantki Jasmine Di Milo: Duże ramiona są najbliższe i najbardziej podobne do skrzydeł… Czy kogoś to przekonuje?

ramiona

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: