Start Moda Sonia Rykiel dla H&M


 

Kuszące lekcje geometrii

Niewątpliwie żyjemy w estetyce grafiki trójwymiarowej. Ob...

 

‘Imaginarium’ - Andrey Yakovlev & Lili Aleeva

Czy zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli? C...

 

Trendy Trash & Vaudeville

Interesującą propozycją wiosny 2009 jest pokaz o nazwie T...

 

Jesienne trendy mody 2009


Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Sonia Rykiel dla H&M

AddThis Social Bookmark Button

rykielPo bardzo oczekiwanej kolekcji Jimmy’ego Choo dla H&M, teraz nadszedł czas na Sonię Rykiel, zwaną Królową Dzianiny. Sprzedaż jej kolekcji bielizny zostanie uruchomiona w 1500 sklepów szwedzkiej marki i rozpocznie się 5 grudnia. Bedzie również dostępna w sprzedaży detalicznej w dużych butikach Sonii na całym świecie.

Według agencji Reuters, Sonia Rykiel będzie również współpracowała przy drugiej kolekcji wiosną 2010. Będzie ona zawierała szereg wzorów dzianin dla kobiet i dzieci ( w wieku 1,5 roku do 8 lat), a wzbogacona będzie o akcesoria do zabawy. Sprzedaż ruszy w około sklepach 250 H&M 20 lutego 2010.

Sonia Rykiel reprezentuje charakterystyczny, nowoczesny i bezczelny duch Paryża. Kolekcja bielizny dla sieci H&M jest dla niej świetnym sposobem, aby dotrzeć do kobiet na całym świecie
i idealnym akcentem na zamknięcie roku. Kolekcja dzianiny jest natomiast idealna do otwarcia nowego, kolorowego sezonu – mówi Nathalie Rykiel, prezes i dyrektor artystyczny marki Sonia Rykiel.

rykiel

 

Sonia Rykiel jest prawdziwą ikoną mody, która wymyśliła styl, który oscyluje wokół kobiecości, paryskiego szyku i nowoczesności, a przy tym jest funkcjonalny i obejmuje wygodne do noszenia ubrania. Jej postawa budzi podziw wśród kobiet w każdym wieku na całym świecie. Kochają one jej radosną elegancję. Dlatego kolekcja dostępna w tak wielu miejscach na świecie będzie dla nich nie lada atrakcją.

rykiel


rykiel

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: